• Saturday 2/24
    12:00 PM
    Southridge Suns 3B vs Connell Little Eagles
    KB HS 1
  • Saturday 2/24
    12:00 PM
    Hurricanes vs Team Wahluke
    Wahluke 1
  • Saturday 2/24
    12:10 PM
    Connell Splash Sisters vs KBC Mercado 3G
    Park
  • Saturday 2/24
    12:20 PM
    Moses Lake Magic vs Benton City Ballerz
    Wahluke 2
  • Saturday 2/24
    12:30 PM
    Gunners Gregory vs Big River Silver
    Chinook 2
  • Saturday 2/24
    12:30 PM
    Crusaders vs Walla Walla Vikings
    Chinook 1
  • Saturday 2/24
    12:50 PM
    KBC Perkes vs Burbank Szendre
    Highlands
  • Saturday 2/24
    12:50 PM
    Tri City Storm vs Walla Walla Lady Rebels
    HHH
  • Saturday 2/24
    1:00 PM
    Kennewick Orange vs KiBe Bears
    KB HS 2
  • Saturday 2/24
    1:00 PM
    3 Cities Splash vs KBC Malisani
    Ki-Be
  • Saturday 2/24
    1:05 PM
    Burbank Garcia vs KBC Mercado 3G
    Park
  • Saturday 2/24
    1:05 PM
    Walla Walla Hawks vs Kennewick Icemen
    KB HS 1
  • Saturday 2/24
    1:10 PM
    Team Wahluke vs 3 Cities SuperSonics
    Wahluke 1
  • Saturday 2/24
    1:20 PM
    3 Cities Ballerz vs Moses Lake Bulls
    Wahluke 2
  • Saturday 2/24
    1:30 PM
    Big River Silver vs KBC Baumgartner
    Chinook 2
  • Saturday 2/24
    1:35 PM
    EKU vs OTT
    Chinook 1
  • Saturday 2/24
    1:55 PM
    Pendleton Stampede vs North Franklin Swoosh
    Highlands
  • Saturday 2/24
    1:55 PM
    Walla Walla Lady Rebels vs Suns 8G
    HHH
  • Saturday 2/24
    2:00 PM
    Washington Prospects vs Connell Splash Sisters
    Park
  • Saturday 2/24
    2:00 PM
    KBC Malisani vs Hanford Flight Gold
    Ki-Be
  • Saturday 2/24
    2:05 PM
    Benton City Bucks vs Pendleton Bucks
    KB HS 2
  • Saturday 2/24
    2:15 PM
    Benton City Triple Threat vs Connell Little Eagles
    KB HS 1
  • Saturday 2/24
    2:20 PM
    3 Cities SuperSonics vs Hurricanes
    Wahluke 1
  • Saturday 2/24
    2:30 PM
    Vision 4 vs 3 Cities Engel
    Chinook 1
  • Saturday 2/24
    2:30 PM
    3 Cities Ballerz vs KiBe Bears
    Wahluke 2
  • Saturday 2/24
    2:30 PM
    Richland Gunners vs Washington Prospects
    Chinook 2
  • Saturday 2/24
    2:55 PM
    Burbank Garcia vs Washington Prospects
    Park
  • Saturday 2/24
    3:00 PM
    Connell 6B vs Sol
    Highlands
  • Saturday 2/24
    3:00 PM
    KBC Perkes vs Burbank Lawrence
    Ki-Be
  • Saturday 2/24
    3:00 PM
    3 Cities Intensity vs Tri City Eagles
    HHH
  • Saturday 2/24
    3:10 PM
    Benton City Bucks vs Kennewick Icemen
    KB HS 2
  • Saturday 2/24
    3:20 PM
    Small Town Ballers vs Flight Gold
    KB HS 1
  • Saturday 2/24
    3:25 PM
    3 Cities Blockouts vs EKU
    Chinook 1
  • Saturday 2/24
    3:40 PM
    3 Cities Destroyers vs Burbank Staley
    Chinook 2
  • Saturday 2/24
    4:00 PM
    OTT vs Hermiston Dawgs
    Park
  • Saturday 2/24
    4:05 PM
    North Franklin Swoosh vs Burbank Miller
    Highlands
  • Saturday 2/24
    4:05 PM
    Tri City Eagles vs Hanford Flight Gold
    HHH
  • Saturday 2/24
    4:10 PM
    Washington Prospects vs KBC Perkes
    Ki-Be
  • Saturday 2/24
    4:15 PM
    Gunners - Chittenden vs Benton City Triple Threat
    KB HS 2
  • Saturday 2/24
    4:25 PM
    Small Town Ballers vs Burbank Waters
    KB HS 1
  • Saturday 2/24
    4:30 PM
    Connell 6B vs 3 Cities Ballerz 6
    Chinook 1
  • Saturday 2/24
    4:40 PM
    Richland Gunners vs Pendleton Stampede
    Chinook 2
  • Saturday 2/24
    5:00 PM
    Hermiston Dawgs vs 3 Cities Destroyers
    Park
  • Saturday 2/24
    5:10 PM
    Pasco Starz vs KBC Ott
    HHH
  • Saturday 2/24
    5:10 PM
    Hanford Flight Purple vs Crusaders
    Highlands
  • Saturday 2/24
    5:30 PM
    Coyotes vs Burbank Waters
    KB HS 1
  • Saturday 2/24
    5:40 PM
    Amongst Greats vs Washington Prospects
    Chinook 1
  • Saturday 2/24
    5:45 PM
    3 Cities Dynomites vs Gunners-Fox
    Chinook 2
  • Saturday 2/24
    6:15 PM
    KBC Ott vs KBC Perkes
    HHH
  • Saturday 2/24
    6:15 PM
    Sol vs 3 Cities Ripplinger
    Highlands